Detoxikace organismu

Vyhlasme odpadu v našem těle boj - vyplavme ho ven !

Detoxikace jater, ledvin a střev

Játra jsou chemickou továrnou organismu, kde probíhá v každý okamžik asi 500 chemických reakcí. Tento fakt sám o sobě svědčí o jejich důležitosti a nutnosti udržovat je v co nejlepší formě. Játra ovlivňují funkce celého organismu. Proto je detoxikace jater tak důležitá. Úprava stravy je základní podmínkou správného fungování jater a tím i optimální funkce celého organismu.

Doplňky stravy na podporu detoxikace organismu

Detoxikace jater

Látky které pomáhají při detoxikaci jater

  • zinek spolu s vitamínem A
  • měď a  železo nutné pro tvorbu hemoglobinu
  • hořké byliny: vachta trojlistá, ostropestřec mariánský, hořec žlutý, smil písečný

Detoxikace ledvin

Detoxikace střev + celého organismu

  • Irigátor - zásadité výplachy střev
  • Spirulina BIO - bohatá na živiny, výrazně pozitivní účinky na celý organismus

Chlorella je širokozáběrový očistný prostředek

chlorella
Přejít do e-shopu

Tělesné detoxikační systémy jsou:  játra, plíce, kůže, ledviny, střeva a lymfatický systém.

Chlorofyl (přírodní látka, způsobující zabarvení rostlin) působí protizánětlivě a urychluje hojení poškozené tkáně. Jeho očistné vlastnosti jsou v lidové medicíně známé od pravěku. Pevná vláknina chlorelly (mechanickým způsobem, jako kartáč) odstraňuje nánosy odpadu přichyceného v trávicím traktu. Navíc na sebe jedovaté látky (i těžké kovy) váže a vynáší je z organismu. Svým zásaditým působením v organismu reguluje pH a vytváří podmínky ke správnému fungování imunitního systému.

 

Na potíže se zažíváním skvěle působí také aloe vera. Mnoho informací o této rostlině najdete na specializovaném webu www.aloe-vera-prava.cz. Dočtete se zde o pozitivních účincích rostliny i o tom, co obsahuje. Pokud vás zajímá pěstování aloe vera, tak i vy si přijdete na své. Toto aloe je jedním z hojně rozšířených druhů mezi pěstiteli v ČR. Mnoho z nich ani neví, co má doma za poklad.

Doporučené e-shopy

Jaterní očista organismu

jaterní očista organismu

Užívání

Ráno: na lačno 1 čajovou lžičku oleje z ostropestřece. Ráno: na lačno 1 dávku mladého ječmene dle návodu. Večer před spaním 1 čajovou lžičku s kopečkem enterosgelu (minimálně 1,5 hodiny po jídle).

Brusinková šťáva

brusinkova stava

Příznivě ovlivňuje činnost jater a podporuje funkce ledvin. Zlepšuje stav střevní mikroflóry. Má příznivý vliv na krvetvorbu.

Vyhledávání