Detoxikace organismu

Vyhlasme odpadu v našem těle boj - vyplavme ho ven !

Webové stránky našich partnerů

Zdraví, krása, sport

  • Alier.cz - eshop se všemi druhy multivitamínů. Nakoupit můžete doplňky stravy obsahující všechny minerály i vitamíny. V sortimentu máme i multivitamíny obohacené echinaceou a Koenzymem Q10, který výrazně urychluje rekonvalescenci organismu po nemoci.
  • Navštivte internetový obchod Finiš-sauny.cz - sauny prodej, ve kterém je pro vás připravena bohatá nabídka moderních saun. Zároveň si zde můžete objednat i kvalitně zpracované sauny na míru. Sauny mohou mít klasickou nebo rohovou konstrukci a velikostně se vyrábějí s kapacitou přibližně pro jednu až šest osob. Určitě se vám zalíbí dřevěná finská sauna s praktickými elektrickými kamny.
  • Pokud milujete vycházky do přírody a zároveň si chcete trochu zasportovat, vyzkoušejte nordic walking. Jedná se o chůzi se speciálními holemi. Kvalitní hole nordic walking se vyrábějí jako jednodílné i teleskopické. Zakoupíte je v obchodě Walkingshop.cz, kde na vás čeká i celá řada kvalitního příslušenství, například krokoměr nebo čelovka.

Doporučené e-shopy

Jaterní očista organismu

jaterní očista organismu

Užívání

Ráno: na lačno 1 čajovou lžičku oleje z ostropestřece. Ráno: na lačno 1 dávku mladého ječmene dle návodu. Večer před spaním 1 čajovou lžičku s kopečkem enterosgelu (minimálně 1,5 hodiny po jídle).

Brusinková šťáva

brusinkova stava

Příznivě ovlivňuje činnost jater a podporuje funkce ledvin. Zlepšuje stav střevní mikroflóry. Má příznivý vliv na krvetvorbu.

Vyhledávání